ПВХ (полівінілхлоридна)

ПВХ

Купити термозбіжну плівку ПВХ Ви можете у нас. Наша плівка відрізняється від плівок конкурентів високим рівнем міцності, гнучкістю (пластичністю) і блиском. Для того щоб замовити або дізнатися ціну Вам необхідно натиснути нижче на кнопку Замовити і заповнити форму, тоді наш менеджер з Вами зв’яжеться. Або Ви можете самі зателефонувати нам.

Основні характеристики

Дана плівка це один з видів полівінілхлоридних плівок для упаковки, головна її властивість – скорочуватися під тиском температури і приймати форму виробу, яке упаковуютью.

Використання

Плівка ПВХ термозбіжна використовується для широкого асортименту продовольчих товарів, так і не продовольчих. Продовольчі товари, які упаковують за допомогою цієї плівки: хлібобулочні та кондитерські вироби, овочі, фрукти, пакети з соками, плашки з яйцями і т. Д. Непродовольчі товари: побутова хімія, косметика, книги, журнали, постільна білизна і т. д.

Технические характеристики

Матеріал плівкиПолівініл хлорид
Колір плівкиШампань, фіолетовий
Ширина напіврукава, мм150 — 750
Товщина, мкм15, 18, 20, 25, 30, 35, 40 
Ширина полотна, ммДо 1000
 Усадка, %10 — 35
Довжина полотна, м300-750
Температура усадки, С80 — 120
Щільність, г / см31,295 — 1,350
Відносне розтягування при розриві,%117
Міцність при розтягуванні, МПа252
Умови зберігання, оС *від +5 до +20

Якщо порушені температурні умови зберігання і транспортування, то термозбіжна плівка ПВХ може піддатися довільній усадки, тому намагайтеся дотримуватися температурного режиму зберігання і транспортування. Або при підвищених температурах навколишнього середовища, можна використовувати полиолефиновую плівку, вона більш стійка до температурних коливань.

Переваги у використанні

Основним з переваг ПВХ плівки є поєднання високої міцності і пластичності, що дозволяє застосовувати більш тонкі плівки. Виходячи з цього знижується витрата плівки і йде економія коштів, витрачених на упаковку товару.

Наша компанія пропонує Вам високоякісну плівку. Вона відповідає найвищим стандартам якості і безпеки.

Доставка нашої плівки вже входить в її вартість. Тому ви не будете нести додаткові витрати. Ми здійснюємо доставку в усі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Вінниця, Львів і т.д.

Наші менеджера допоможуть Вам з вибором плівки виходячи із специфіки Вашого товару, а також ми надамо Вам сервісну підтримку протягом усього періоду нашого співробітництва.