Про компанію

   

Наша компанія працює на ринку пакувальних матеріалів більше 5 років, займаючись виробництвом скотчу з логотипом, стретч-плівки та іншої високоякісної упаковки. За роки існування компанія «ГРАНД-ФЛЕКС» стала безперечним лідером у своєму сегменті і пропонує кінцевому споживачеві не тільки продукцію, що відповідає світовим стандартам якості, а й висококласне професійне обслуговування.

З огляду на потреби сучасного ринку, ми постійно розширюємо лінії виробництва, освоюємо і впроваджуємо останні розробки та технічні новинки. Використання сучасного європейського обладнання дало нам можливість налагодити безперебійне якісне виробництво.

   Продукція компанії «ГРАНД-ФЛЕКС» допомагає вирішити проблему упаковки у різних галузях: харчова промисловість, будівельна галузь, деревообробка, машинобудівна галузь, папір і картон, меблеве виробництво, виробництво вікон та ін.   Ми працюємо, щоб Ваша компанія могла придбати якісні пакувальні матеріали, які задовольнять всі Ваші вимоги за найбільш вигідною ціною.

Grand-Flex

 тел/факс +38 (056) 376 82 78

2012-2019 © Производитель упаковочных материалов