Малярський скотч

Малярський скотч – це стрічка, що має паперову основу, на одну сторону якої наноситься спеціальний клейовий склад. Її головною перевагою є те, що вона не залишає слідів після зняття.

   Стрічка має хороший шар клею і тому без проблем приклеюється на різні види поверхонь – дерево, камінь, штукатурка, метал, скло, папір і тд.

Основне призначення малярської стрічки – захист поверхні при фарбуванні.

   Характеристики:

Ширина, мм24/36/48
Довжина, м10-50
КолірБілий, жовтий
Тип клеюСинтетичний каучук
Температурний режим-5…+60 С°

  Застосування малярської стрічки:

1. Захист поверхонь під час фарбування, нанесення штукатурки.

2. Використовуючи малярську стрічку, можна з легкістю створювати барвисті композиції.

3. Захист від бруду і пилу. Завдяки тому що малярську стрічку можна легко зняти і вона не залишає слідів, її можна використовувати при захисті окремих дрібних деталей поверхні від бруду і пилу.

4. Також стрічка активно використовується при фарбуванні автомобілів. Вона щільно прилягає і відмінно прилипає, що дозволяє уникати нерівностей при фарбуванні. Її легко можна видалити, при цьому створюючи ідеально рівні стики.

5. Можна використовувати для маркування, а також нанесення підписів. Завдяки паперовій основі на неї можна наносити підпис, використовувати ручку, олівець, маркер і тд.

6. І не забудемо відзначити широкий температурний діапазон використання від -5 до +60 градусів. Можна використовувати як в холодних приміщеннях, так і в жарких умовах виробництва.

   Липка малярська стрічки незамінний «інструмент» при різних ремонтних, будівельних і монтажних роботах. Використовуючи її, Ваша робота завжди буде виконана акуратно і якісно, ​​а також заощадить багато часу.