Стрічка поліпропіленова

Стрічка поліпропіленова – один із найбільш зручних і економних видів упаковки. Завдяки використанню в процесі її виробництва недорогих компонентів, вдається отримати легкий, з рифленою поверхнею матеріал, який зручно застосовувати як при ручному пакуванні, так і в автоматичних лініях.
Стрічка поліпропіленова пакувальна володіє здатністю до розтягування без зміни ширини, значно полегшує роботу з готовою продукцією на складах або при транспортуванні. Широка гамма розмірів дозволяє використовувати її для будь-яких розмірів і ваги вантажу.
Стрічка поліпропіленова широко використовується для обв’язування, стягування, упаковки і кріплення різноманітних вантажів, наприклад:
- коробок,
- будівельних матеріалів,
- металевих конструкцій і профілів,
- труб,
- різних виробів з деревини (меблі, дошки, фанера, колоди, папір, картон),
- цегли,
- керамічної і тротуарної плитки,
- будівельних блоків,
- побутової техніки та багатьох інших товарів.
Головною перевагою стрічки є стійкість до температурних перепадів, вона не схильна до корозії, при її використанні не залишається слідів на вантаж. І це робить її універсальною у використанні
Наша компанія може запропонувати Вам поліпропіленову стрічку різних параметрів. І Ви зможете вибрати самі найбільш оптимальний і ефективний варіант.
Найбільш часто купують поліпропіленову стрічку з наступними параметрами:
- ширина 6мм × товщина 0,5мм – намотування в бухті 3500м;
- ширина 9мм × товщина 0,5мм – намотування в бухті 4000м;
- ширина 12мм × товщина 0,8мм – намотування в бухті 2200м;
- ширина 16мм × товщина 0,8мм – намотування в бухті 1500м;
- ширина 16мм × товщина 1,0мм – намотування в бухті 1300 м;
- ширина 19мм × товщина 0,9мм – намотування в бухті 1000м.
Можливе виготовлення стрічок інших розмірів.
Поліпропіленова стрічка може бути виготовлена:
- із первинної сировини (стрічка білого кольору);
- із вторинної сировини (стрічка сіро-зеленого кольору) – розривне навантаження вторинної пп стрічки приблизно на 10% -15% нижче, ніж у первинної, але вона має меншу вартість.
Способи з’єднання стрічки
Найбільш поширені методи скріплення:
- металевою скобою – даний метод здійснюється шляхом закріплення скоби на натягнутій стрічці і подальшого їх спільного згинання в різних площинах за допомогою спеціального інструменту;
- дротяною пряжкою – цей метод найоптимальніший, так як він досить простий і не вимагає великих капіталовкладень в інструмент (використовується тільки натягач – це ручний і найдоступніший інструмент, стрічка натягується і обрізається вручну);
- за допомогою натягача і кліщів-пломбіраторов, які окремо натягують і скріплюють стрічку.
Існують і інші способи скріплення пп стрічки. Фахівці нашої компанії готові допомогти у підборі оптимального способу упаковки залежно від характеру вантажу і Ваших вимог.